Reklama & Sponzoring

Široká škála sponzorských a reklamní partnerství jsou k dispozici, od jednoduchých bannerů doplní textový a fotografický obsah internetových stránek, k vícestránkových články rysa. Mezi další možnosti patří poloviny-stránky, celostránkové a dvakrát se zobrazí stránka, stejně jako unikátní a inovativní reklamní kombinace.

Rio de Janeiro loga1

 


Let odborné věnování vyústil v Portálu Miluji RIO, dílo, které objevuje Rio de Janeiro, město a stát, přes tisíc stran turistické, kulturní, historické a společenské informace, spolu s tisíci exkluzivními fotografiemi nanejvýš uměleckou úroveň ,


 Rio de Janeiro loga2

 


Inovativní konstrukce a designu portálu, nikdy předtím pro jakýkoli jiný město na světě, je bohaté na obsah, který je snadno využita, což má za následek produkt nejvyšší úrovni a hodnotu pro široké škály mezinárodních čtenáře.


Rio de Janeiro loga3

 


Uživatelé mohou snadno přistupovat k kapitol prostřednictvím počítačů a tabletů, ocenit jedinečnou filozofii prezentace a designu, kde se logo, zprávy a webová adresa "Miluji RIO" je vyzrazeny ve více než 50 jazycích.


 

Rio de Janeiro loga4

 


Prezentovány v angličtině, a přímo Google přeložitelná v mnoha jazycích čtenářem, Portál se zaměřuje především na mezinárodní uživatele, aby na internetových stránkách cenný nástroj pro globální prezentaci vnitrostátních a mezinárodních značek napříč regiony a trhy.


 

Rio de Janeiro loga5

 


Na filozofii výhradního reklamy základě Portál nabízí prostor pro vybrané řady sponzorů a účastníků. Partnera značka je jasně viditelný na každý ze stovek stránek obsahu a obrazy sponzorované kapitoly.


 

Rio de Janeiro loga6

 


Reklamní ceny se liší také podle úrovně tohoto sponzora pozitivního zapojení do globálního procesu v oblasti životního prostředí, když viděl, že jedním z cílů, které mám rád RIO dává rozdíl těm, které, aby se rozdíl ve světě.


 

posto9.com Rio de Janeiro loga7

 


Sponzoři, které sdílejí I LOVE Rio vizi, a ve prospěch udržitelného hospodářského rozvoje nebo pozitivní sociální příspěvky, obdrží speciální ceny a pozornost. I LOVE RIO: dobré pro všechny.