TURISTIKA

Cestovní ruch Informace a rady pro některé z nejlepších zájezdy, výlety, pěší turistiku a málo známé klenoty po celém městě jsou obnažena návštěvníkům města. I LOVE RIO přináší podrobné a odborné rady, jak co nejlépe využívat rozmanité krajiny - hory, pláže, parky, a další. Z dokonalou fototermín, na nejlepší způsob, jak strávit deštivý den v Riu, jakož i tříd a exkurze.


Slavné památky tolik jako drobné a prakticky neznámé poklady, jsou zjištěny a prezentovány. Podrobné informace o tom, jak se dostanete do jakékoli části Rio, nebo tam, kde najít nejlepší vodítka, je nabízena v celé Portálu.


Rio de Janeiro fotky

světového dědictví a dědictví


Světově proslulé svými plážemi, masopust, a kultovní socha Krista Spasitele, Rio de Janeiro je město bohaté historie, kultury, tradic a přírody, které jdou nad rámec toho, co je obecně známo. Nádherný Shores, monolitické hory, vodopády, nedotčené městské lesy, ostrovy, jezera a dokonce i to všechno najdete uvnitř hranic městských Riu.


Vojenské pevnosti, nádherné kostely, muzea, historické budovy a kulturní centra roztroušeno čtvrtích hluboce liší od sebe, vyprávět příběh o městě, bohaté na duši, protože je v kráse, a poskytují fascinující přírůstek do Rio de Janeira velkolepé přírodě.


Jmenován UNESCO světového dědictví a přírodního dědictví UNESCO v roce 2012, instituce udělila titul Rio de Janeiro v uznání výjimečným způsobem přirozené nastavení městské splynout s městskou krajinu, a jako uznání jeho rozmanité a výjimečnou krásu.

V návaznosti na zvýraznění několik místních památek, jako Krista socha, pláže Copacabana, botanické zahrady, Tijuca Forest, a vojenských pevností, UNESCO také rozpoznán probíhající uměleckou inspiraci, že Rio de Janeiro připravili hudebníky, krajinářství, a umělci v průběhu let ,


Mezi nejznámější památky Rio jsou socha Krista Vykupitele a Homole cukru - kultovní symboly Rio de Janeiro za téměř století. Přesto, město má mnoho dalších atrakcí, které, i když není tak známý, může být stejně nezapomenutelný.


Ikona World of Rio de Janeiro, 30 metrů vysoká socha Krista stojí na hoře Corcovado, v národním parku Tijuca les. Návštěvníci se mohou dostat sochu přes panoramatické výtahy a navštívit kapli zavedený u základu památníku.

Naproti sochy, přímo na zahájení zátoku Guanabara, a roste téměř 400 metrů vysoké, hora Homole cukru je jedním z podpisových vizí Rio de Janeiro. Tento nádherný skalní útvar poskytuje všem návštěvníkům možnost pro některé nádhernými výhledy a zkušeností. Turisté mohou prozkoumat jeho monolitických výšky a návštěvníci mohou cestovat přes lanovkou až na vrchol hory, pro jeden z nejvíce neuvěřitelné pohledy na africkém kontinentu, včetně leteckých výhledem na město Niterói, Krista pláž Vykupitele a Copacabana - další hlavní mezník ve městě.

Jedním z nejnavštěvovanějších pláží na světě, Copacabana pláž je doma k široké nabídce restaurací, barů, obchodů, módních butiků, divadel, galerií a výstav - s hlavním lákadlem tady je jasné modré moře a všechny aktivity umožňuje , jako je například vodní a plážové sporty, jogging, jízda na kole, nebo jen relaxovat na jemném písku a užívat si výhled.

Nedaleko Ipanema je centrem Rio de luxe vesmíru - miloval básníky, hudebníky a miliony návštěvníků, tato čtvrť je domovem jednoho z nejlepších městských pláží na světě a místo pro některé z nejznámějších a okouzlující obchody, butiky a galerie v zemi. Je to nádherné místo pro vychutnat výhled, jako je například hora Morro Dois Irmãos, tyrkysové vody a krásné pláže návštěvníky.

Nachází se v jedné z nejvíce přístupné a turisticky oblasti Rio, hora Morro Dois Irmãos není často navštěvoval, ale nabízí skvělý výhled na okresů Ipanema a Leblon chvíli, přímo naproti ní, ostrovy Cagarras dělat pro velký napůl denní výlet a nabízejí jedinečný výhled na město. Toto souostroví, který se nachází jen pár kilometrů od pláže Ipanema, je skvělým místem k návštěvě při hledání blízkého setkání s přírodou a Brazílie biologické rozmanitosti. Jako divoký úkryt, mnoho druhů mořských živočichů, z vody nebo ze vzduchu, si můžete prohlédnout zde.


Dnes, více než 1.600.000 lidí navštíví Rio ročně, a zatímco cestovní ruch v Rio de Janeiru se mu daří více než sto let, co přitahovalo návštěvníky do města dramaticky vyvinuly. Původně, Homole cukru nebyl přístupný prostřednictvím lanovky, Kristus socha neexistoval na hoře Corcovado, a pláže byly považovány za nebezpečné, a slouží pouze pro léčebné koupele. Věci, zda se změnily - přesto, stále mnoho nádherných míst, téměř neprobádané dnešní návštěvníks.


Lidé z celého světa, jsou přitahovány a okouzleni jedinečnou kombinací pláží, hory, parky, kultury a životního stylu, z nichž všechny byly inspirací pro mnohé formy umění, literatury, poezie a hudba.

Muzea, galerie a divadla jsou obklopeny mimořádně dramatické krajině, kde příroda splňuje městských metropoli a stávkující vynalézavost favelas. Pole hostelů a apartmánů, aby návštěvy co nejpohodlnější a zábavné, zatímco různé možnosti přepravy umožní návštěvníkům mnoho snadných způsobů objevování a prožívání města.


Z vrcholu hory Riu jeden může vzít v nádherný výhled na okolní panorama města a zachytit její texturální souhru - mezi horami a mořem, lesních a centra, high-vzestup kouzlo a rozlehlé favelas - takovým způsobem, že je těžké si představit ze země.


Sugar Loaf, Corcovado a Dois Irmãos patří mezi nejslavnější z těchto svazích, zatímco Pedra de Gávea nabízí poněkud namáhavá exkurze se stejně záchytných výhledem.

Národní park Tijuca je jednou z největších městských lesů na světě, který se nachází velmi blízko k srdci Rio de Janeira. Bohatý na skalnatých kopců a malých hor, nabízí radostné výlety podél strmých trhlinách a skrytých stezek, což pauzy těšit na vodopád nebo obdivovat exotické fauny, džungle vinic, vyčnívající skalní útvary a endemickou divokou zvěř. Od svých horských vrcholů mohou návštěvníci vidět velké šíři a velkorysost, lesa, a vzít v velící panoramata města dole.

Rio má výjimečnou hojnost velkých zelených rozlohy, včetně městských parků, lesů a státní parky. Podél pobřeží mezi Botafogo a Centro je svěží zelená rozloha nazvaný "Parque do Flamengo," nebo Flamengo Park. Velké, exotické stromy lemují cestu, kde lidé mohou nalézt běh, cvičení, bruslení, jízda na kole, procházky a relaxaci.

Pro tyčící stromy a exotické druhy, "Jardim Botanico," nebo botanická zahrada je ideálním místem. Vytvořeno v roce 1808 královské rodiny převážně pro pěstování terapeutických a léčivých rostlin, zahrada a skleníky nyní hostí působivě pestrý výběr rostlin - orientální koření, jako je například vanilky a skořice, zeleniny z Portugalska a Guyany, a rostliny, stromy a kaktusy z celého světa.

Dále jen "Parque Natural Municipal de Marapendi," nebo Marapendi Městský park, přístupné přes západní zóně Ria, poskytuje návštěvníkům řadu aktivit, včetně pěší turistika, bytí na pikniku a dovádění na hřištích. Dále jen "Lagoa de Marapendi," nebo Marapendi Laguna, který se nachází ve čtvrti Barra da Tijuca je bohatá na malebným výhledem, čisté vody a řadu ptáků a volně žijících živočichů. Návštěvníci se mohou také těšit na scénický výlet lodí podél jezera.

Nejslavnější laguna ve městě je "Logoa Rodrigo de Freitas," také známý jako "srdce Rio de Janeiro." Tento klidný jezero je skvělým místem pro vychutnat výhled na město, stejně uplatňovat a praktikovat všechny druhy vodních a pozemních sportů. Od veslování, aby cyklistika, trekking, jogging nebo cvičit jógu a opalování, cesta kolem laguny a nabízí mnoho možností k relaxaci a zacvičit, se těší většinou čerstvé a světlé dny v Riu.


Jako cenný připomínka bohaté historie, kultury a vývoje v Rio de Janeiru, řada vojenských pevností obohatit břehy a panorama města, stejně jako desítky kostelů a památek rozesety desítky okresů.


Kultovní a opravdu jedinečná katedrála de Sao Sebastiao do Rio de Janeiro je velmi moderní a obdivuhodnou stavbu domů k víře lidí Carioca a tisíce návštěvníků, kteří najdou v jeho magické designu, tajné odměny umění a slunečním zářením. Známý pro jeho tvar kuželovitého a malované sklářského umění ve svých oknech, které jdou od podlahy ke stropu ve tvaru kříže, tento klenot architektury se nachází ve finančním centru města, kde to se otevřelo své dveře do světa v 70. S stání pro 20.000 lidí, může být snadno vytvořen jako jeden z největších chrámů v Jižní Americe.

Ne daleko, mezi plážemi Copacabana a Arpoador stojí Copacabana Fort, statečně čelí Atlantského oceánu. Postaven v roce 1914, tento ozbrojený bunkr střeží pobřeží Rio dokud deaktivován pro pobřežní obrany v roce 1987, ale návštěvníci mohou ještě obdivovat sílu jeho zdí a Krupp děl, které ho bránily. V současné době se používá jako Muzeum armády historie a to dává návštěvníkům krásné pozorování pláže a celý záliv, jak jeho umístění bylo strategicky vybral dohlížet na oblast s 360 ° vidění.

Krásné a historicky významné "Parque Lage" na okraji čtvrti Jardim Botânico je klíčovým historickým mezníkem od doby brazilské kolonizace, a domov pro krásnou zahradou. Palác na první pohled vykazuje sofistikované krásu časného století architektury 19., bok po boku s současného umění od "Escola de Artes Visuais", School of Visual Arts.


Rio de Janeiro byl uznávaný v minulých desetiletích pro jeho příspěvek k uměleckému světu. Toto je částečně kvůli vládní investice v galeriích a výstavách po celém městě. Dále jen "Museu de Arte do Rio," nebo Rio Art Museum, byl slavnostně otevřen v roce 2013, a hostí nádherné výstavy a akce v průběhu celého roku. Dále jen "Museu de Arte Moderna," nebo Muzeum moderního umění, stejně jako "Centro Cultural Banco do Brasil," nebo Bank of Brazílie kulturní centrum, také naplánovat mezinárodně uznávaných výstav po celý rok.


Dalším aspektem kulturní repertoáru Rio je jeho divadlo, a rozšířené zhodnocení múzických umění. Dále jen "Teatro Municipal," nebo Městské divadlo ", je jedním z nejpozoruhodnějších staveb ve městě. Postaven v barokním slohu v roce 1909, to v první řadě vykazuje klasické koncerty, opery a balety, stejně jako nějaký hudební divadlo.


Rio je noční život je zcela jedinečný a přijímání - uvítací do svých násobném lidmi všech chutí, pozadí a orientací. Je plná vášní pro život, štěstí, živé hudby, spektrum barev, a třpytky.


Proslulý bílých oblouků, které označují vstup do Rio de Janeira bohémské čtvrti, a domov pro jasně kachlových kroky, které vystupují do čtvrti Santa Teresa, Lapa je jako žádné jiné místo na světě. Barevné stánky koktejly, pivo a jídlo ulice pepř chodníky, zatímco silnice jsou lemovány s bary vyčnívajícími vibrující, tradiční hudbu, jako je Samba, Forró a Funk.

Stylové a sofistikované zařízení lze nalézt v okresech Copacabana, Ipanema a Leblon, zatímco bary a čtverců pepře každém okolí, bzučící s šťastné hudbou a klábosení obyvatel Riu.


Vzhledem k tomu, cenově dostupné ubytování v průmyslu se rozšířila v Riu, majitelé neúnavně, aby se jejich zařízení jako okouzlující a jedinečný jak je to možné. Mají tendenci vytvořit vzrušující atmosféru, posílená o pospolitosti sdílených barů, obývacím pokojem a kuchyní.


Tam jsou také významné množství luxusní ubytování jsou k dispozici ve městě. Některé z plushest hotelů lze najít v módních okresech Copacabana, Ipanema a Leblon, které poskytují hostům s gurmánskou kuchyni, bazény, bary, saunami a masážemi.

Mezník Copacabana Palace je v horní části Jižní Ameriky seznamu 5-hvězdičkové hotely, a to je rozhodně musíte vidět v Rio de Janeiru. To otevřelo své brány pro turisty z celého světa v roce 1923, a od té doby podal některé z nejbohatších a nejznámějších návštěvníků v Carioca hlavním městě, jako je Marilyn Monroe, lady Diany a Luciano Pavarotti, abychom jmenovali alespoň některé.

Pro ty, kteří na návštěvě Rio de Janeira o podnikání, tam je mnoho stylových hotelů v nově vznikající obchodní a moderní čtvrti města, Barra de Tijuca. Tam jsou také Příjemné a levné možnosti ubytování jsou rozmístěny po celé centrum města, a okresy, které ji obklopují, jako je Catete, Flamengo a Lapa.

Další příjemnou možností je pronájem bytu. S příchodem několika vysoce úspěšné on-line podnikání, tam byl bezprecedentní nárůst v tomto druhu holidaying. Cestovatelé jsou schopni vybrat si svůj domov daleko od domova pronájem plně zařízené a útulné pokoje v bytech a domech.


Veřejná doprava kolo Rio de Janeiro je jakákoliv část města snadno přístupné. Autentický návštěva Riu by nebyla úplná, aniž by svézt na jedné z fast-jezdecké autobusů. Alternativně je metro je rychlá a spolehlivá a navštěvuje nejoblíbenějších turistických okresy ve městě.


Pronájem na kole může být velmi příjemnou možností, a to zejména za slunečného dne. Jsou zde vynikající cyklostezky podél celého hlavních úseků pláže v Leblon, Ipanema, Copacabana, Leme, Botafogo a Flamengo. Podobně, cesty, které obklopují laguny Rodrigo de Freitas, jsou ideální pro nádherné a malebné jízdu na kole.

Ať už je to rychlé, bez dopravního ruchu jízda přes město, nebo okružní výlet, který je v obchodě, konvenční taxi a moto-taxi jízdy jsou některé z nejúčinnějších a radostných způsobů, jak se dostat kolem města.

Jachty a vrtulníky také nabídnout vzrušující způsob, jak zažít Rio smaragdové vody a malebné ostrovy a získat krásné a jedinečné panoramatické výhledy na panoráma města. Rio se může pochlubit jedním z nejvíce dech beroucí a jedinečné topografií kterékoliv jiné město na světě - hory, pláže, lesy a výškových budov vcítit do sebe v okouzlující způsobem, který nabízí návštěvníkům překrásný výhled z téměř jakéhokoliv úhlu, a nikdy lepší než shora.