Distribuce

Reklama Na webových stránkách je řízen třemi principy: zdarma nebo sponzorované distribuce, cílenou distribuci a tvůrčí distribuci obsahu a souvisejících nabídky.


Existují různé I LOVE RIO produkty, z nichž některé jsou zdarma v místě spotřeby a distribuce, což znamená, že zákazníci nemusí platit nic číst bohatou informační historické a kulturní obsah, a distributoři nemusí platit mít webová stránka k dispozici jako produkt nabízené zákazníkům.


Rio de Janeiro fotky

GLOBAL VIDITELNOST


Součástí strategie distribuce I LOVE RIO zahrnuje na míru plány a partnerských vývoj značek a produktů, prozradit, Rio de Janeiro kulturu a image jak na národní, tak globálně.

Zatímco Portál dosahuje mezinárodní viditelnost a zvýšit povědomí o značce prostřednictvím svobodných a jedinečný obsah prezentovány ve více než 50 jazycích, místní nabídky Carioca sahají hluboko v Brazílii prostřednictvím široké škály spotřebních výrobků.

Společný rozvoj turistického a kulturního obsahu prostřednictvím on-line a tištěné publikace, společně s výrobky, které představují Carioca kulturu, stavět na sebe rozšíření multi-produkt povědomí o značce.


Míru redakčního obsahu spárované s jednotnou vizuální identitu značky napříč všemi produktovými řadami, slouží k vysvětlení a promoteall nabídky při jejich vytváření v rámci historie a kultury Carioca.


Spanning z gastronomie do fotoknihy, od kosmetiky po sportovní potřeby, I LOVE RIO je odhodlána prozradit některé z klenotů Cidade Maravilhosa ve stále více dalekosáhlé, inovativní a kreativní způsoby, jak.