webová stránka

I LOVE RIO je portál s jedinečnou filozofií, který zahrnuje sociální, kulturní a historickou strukturu krásného města Rio de Janeiru v Brazílii.


Minulost města, současné a potenciální jsou prezentovány v lehké a hravou formou, jejich zpřístupnění a apelovat na obyvatele, návštěvníky a diváky z dálky. Originální, pozitivní a expanzivní objektiv pomáhá čtenářům, aby smysluplně pochopit a zapojily se do tajemství a kouzlo Carioca culture.The webových stránek sleduje přátelskou strukturu, snadno ovladatelný, intuitivní a vizuálně plesant prezentaci články o cestovním ruchu, kultury, hudby, gastronomie, životní styl, noční život, móda, sport, obchod, historie, Niterói a několika městech po celém Rio de Janeiro state.The texty jsou doplněny ohromující fotografie nejvyšší kvality, a každá prezentace shocases Rio s panoramatickým hloubkou a čistotou.


Rio de Janeiro fotky

filozofií


S přibližně 25.000 stran obsahu, I LOVE RIO nabízí nový turistický-kulturní interpretaci - navíc k představovat užitečné informace pro návštěvníky a turisty, portál je navržen tak, aby ukázal, jak každý kulturní aspekt Rio de Janeiro přišel rozvíjet, vysvětlit, jak tato místa vliv na život a tradice obyvatel Riu , a Rio je umělecká a kulturní produkce.

I LOVE RIO zveřejňuje projekty a iniciativy související s ochranou přírody, zachování životního prostředí a její harmonizace s regionální rozvoj - kromě poskytování přímé odkazy na různé instituce odpovědné za tyto činnosti a projekty. Portál široce klade důraz na úctu k přírodě, a význam ochrany životního prostředí, především.

Část I LOVE RIO se zaměřuje na 16 jedinečných měst ve státě Rio de Janeiro - pro každý z těchto měst webová stránka zdůrazní historii, přírodu, místní kulturní akce, restaurační a ubytovací; zaměřené na zvýšení zájmu zahraničních turistů za celý stát Rio de Janeiro, kromě hlavního města.


Podívejte se na 90-druhé video o I LOVE RIO