Móda

I LOVE RIO představuje nejvíce zarážející a současnou módu pro muže a ženy v Rio de Janeiro, které poskytují vhled do nejnovější trendy v oblečení pro pracoviště, párty, sportovní přenosy, každodenní rekreace a pláže.


Historický vývoj mezinárodních a národních trendy styl je dán look-in pro předložení čtenáře se smyslem pro sociální a politický význam této umělecké formy. Od šaty a obleky na bikiny a plavky, molo nápadů stylu jsou baleny a dodávány na čtenáři, aby jim pomohla oživit svůj šatník a pochopit Carioca estetický.


Rio de Janeiro fotky

Styl pro kreativní mysl


Pulsující život Rio de Janeiro, je úzce spojena s jeho intenzivní módní styl, protože to je jeden z jazyků, které město používá vyjádřit své osobnosti. Lidé z Rio začlenili některé teplo a krásu svého prostředí a charakterem do způsobu, jakým vystupují, aby jejich estetické velmi vlivný ve světě mezinárodní módy.


Všechno nejlepší a nejvýznamnější návrháři a módní domy se nacházejí v této kulturní místě, ale nativní značky vzít korunu - místní panorama je radostně plná neodolatelných designéry, kteří dávají trendy svůj vlastní hlas.


Cariocas mají velmi odlišný vzhled, vyznačující se zálibou pro barvu, jiskru a hravosti. Móda ve městě dnes je výsledkem místního kreativity a vlivů z celého světa, reimagined a přizpůsobené teplo a otevřenosti povahou města a jeho obyvatel.

Živé vzory, nástupiště a tyrkysové prvky dokonale fungovat v rukou tohoto náměstí pro tropické pret-a-porter: Rio stanovuje své vlastní normy, a srovnává jen sám na sebe. Velmi Unikátní použití tónů, surovin a lesklé textury, stejně jako geometrické tvary nebo flaunty dávají nezaměnitelnou atmosféru k drah, na módní přehlídky, stejně jako na pláži.


Až do počátku 20. století brazilský móda byla určována téměř výlučně evropským trendům, což znamenalo, že oděv zřídka přizpůsobena tropické klima. V těchto prvních desetiletích mezinárodní styly byly vedeny francouzskými návrháři, kteří osvobodili ženy od korzetu.


Bikiny byl navržen v Paříži v roce 1946, což způsobuje takové pozdvižení, že to bylo jmenováno po Bikini atolu, malá náplast na Atlantický oceán, kde Američané provádí atomové testy. To bylo nejprve nosí v Rio de Janeiro o dva roky později, a od té doby stala kultovní symbol Carioca plážové kultury. V roce 1962, první žabky byly vytvořeny v Brazílii, na základě japonské obuvi, který vydláždil cestu pro světově proslulého Havaiana značky.

Mod, Hippie a Grunge móda dominoval 60., 70. a 80. let v celém Západě, široce ovlivnil populární hudbou času, jako je rock, disco, grunge a kov.

Být Rio de Janeiro doma k paletě dědictví, kultur a subkultur, móda a trendy vyvinutý podle toho. Carioca styl je oslavován pro své jasnými a sytými barvami, které vyhovovaly slunné podnebí, přesto je zřetelný rozdíl mezi typy oblečení nosí pro práci i volný čas.


Město je velmi kulturní a různorodé, a má několik uměleckých a originální proudy běžící svými živými ulicemi. Samba, Surf a Bossa Nova jsou některé z žánrů, které dávají módě jedinečný charakter tady, a lze je nalézt ve všech uměleckých projevů, že místní designéři vybírat.

Zatímco obrovská rozmanitost barev, tvarů, modelů a vzorů může zdát náhodné s návštěvníkem, existují jasné a konkrétní pokyny pro místa, příležitosti, a subkultur. Beach oblečení vyplývá jasná pravidla, často tolik jako formální a elegantní ambiances: Informace pro návštěvníky okamžitě není žádný důvod podívat se nepořádek na pláži.


Umění, krása a elegance jsou prvořadé v Riu životní styl. Pláž a jeho scenérie, aktivity a pocity jsou hlavním lákadlem v životě Toto město a ideální místo pro tyto zkušenosti se připojit je módní. Plavky návrháři jsou velkým hitem po celý rok, protože jejich výrobky nejsou turistickou atrakcí, ale způsob života pro všechny občany.

V průběhu týdne muži a ženy mají tendenci volit obleky, formální oblečení a uzavřené obuvi. Existuje určité umění k výběru těchto položek vzhledem k horké a vlhké klima - obě pohlaví mají tendenci nosit volné doplňky vyrobené z lehkých tkanin.

Výrazný aspekt každodenní a nočních módy je, že oba muži a ženy mají docela přirozený vzhled. Džínové šortky, volné popruh vrcholy, tekoucí sukně a šaty, živé trička a sandály lze vidět v barech, náměstí, parků a pláží. Make-up je obvykle docela diskrétní, a pánské srst je obvykle krátké a robustní, často doprovázen celkovou holení nebo lehké vousy nejvíce.

Zatímco klasický vzhled je přirozený a volný-rázný, zejména kolem pláže, Cariocas mají tendenci být čistý a dobře udržované. Obuv a oblečení jsou svěží, čisté a un-zmačkaný. Mnoho žen opustit jejich zajištění k pádu přirozeně, jiní pravidelně nechat narovnal. To je také rozšířenou praxí pro muže i ženy mají manikúru a pedikúru.

Multi-kulturní tisky a stylů, sukně a šperky, jsou běžnou součástí šatníku Carioca. Tam jsou populární místní návrhář značky pro mladé lidi ve městě a širším Brazílie - průkopnické hlasů v brazilském módě, stravování pro lidi všech stylů a směrů přes živé, čerstvé a svůdné kusů. Vzory Rio je pojistka high-end originalitu a rafinovanost, s vědomím každodenních potřeb brazilských mužů a žen.

Zvláštnost této módní města je její rozmanitost, a je tu něco pro každého: od classiest a nejprestižnější na pravidelné surfař, Rio de Janeiro najde způsob, jak vyhovět potřebám a prosím náladu, a dokonce spojit se s neobjevených přání. Tato všestrannost lze nalézt pod různými značkami, stříkající exotické zážitky s vynalézavostí a tvořivostí.


Módní průmysl v Riu roste do šířky a pověsti v minulých letech, a město nyní hostí řadu klíčových módních veletrhů, které módy a stylistů z celého světa naplánovaných jejich rok. Město je také domov pro významné instituci s názvem "Academia Brasileira da Moda," brazilské Akademie módy.


Bohatý kulturní scéna má místo pro všech uměleckých projevů a móda dělá četné vnější okolnosti v kalendáři Carioca, a to zejména s Rio de Janeiro fashion weeks, které každoročně razí cestu s letními a zimními vydání. Tyto příležitosti, patří mezi obrovské a silné webu událostí, které se týkají roku a země s vzrušující show. Největší jména v průmyslu, stejně jako klíčové vlivy ze zahraničí, se spojily v tomto festivalu ohromit s velkolepostí svých nočních šatů, svěžestí svých nóbl a uvolněný podpisy, a sofistikované plavkách. V zemních barev a pastely, zářily jasnými červených a jarní tisky, ženskost a půvab jsou pravými hvězdami přehlídky.

Styl přichází přirozeně, díky postoj a přírodních krás brazilských žen: skutečné životní múzy v duši města. Brazilské flash modely a módní trend tvůrci jsou příklady významu brazilského módního zájmu a vkus svých žen a krásu. Flaunty vlasy jsou jednou z ochranných známek tohoto brazilského města: ať už je dlouhá surfař zámky, nebo mořská panna zvlněná hříva, zdravé a lesklé vlasy je oddaně žádoucí.

Některé nápady, pro ty, kteří nejsou tak zvyklí na vlhkosti a větru typické pro pláži straně, může být velmi užitečné, aby držet krok s téměř dokonalý standardů místních obyvatel. Dále jen "Brazilský žranice" rovnání vlasů techniku má mnoho adeptů, zatímco více fyzických trendy jsou stále stejně populární u ideály zdravých kosmetických procedur, namísto chemických možností.


Nakupování v Rio de Janeiru může být stejně různorodé jako městských čtvrtí, 160 70 pláží a nekonečné barů. Luxusní a exkluzivní nákupní centra jsou k dispozici, stejně jako vzrušující pouliční trhy, kde je všechno je vždy výhodná - nemluvě o starožitné veletrhy, slavný Ipanema Hippy Fair, nebo okouzlující Copacabana noc.


Různé možnosti, jak uspokojit všechny chutě a rozpočty jsou roztroušeny po celém všech okresech, a dát každému ideální alternativou pro deštivý den. Mini nákupní centra, téměř maskované jako jednotlivé obchody, schovat budovy v každém koutě města - od bodovým světlem, tato střediska jsou oblíbené mezi místními smlouvat myslivci.

Takže, je-li pláže, bikiny, a teplo Ria stát příliš mnoho, pak město má některé brilantní nákupní možnosti pro dávku maloobchodní terapie. Tam jsou četné nákupní střediska, nákupní komplexy, butiky a drobná jednorázové obchody, aby dychtivě kupujících šťastný.


Ceny se mohou lišit jako počasí v létě - takže místo může znamenat rozdíl mezi drahé a vyjednávat - zejména na oděvy, obuv, umění a řemesla, a upomínkových předmětů.


Barra Nakupování je Rio největší a nejoblíbenější centrum - se nachází v okrese Barra da Tijuca, to je téměř malé město samo o sobě, spolu s restaurací a kin v přilehlém centru New York City - domovem pro více restaurací, hospod, a dokonce i fitness klubů. Je to bezpochyby místo, kam jít na nákupy, se stovkami obchodů se šíří přes 4 km-dlouhý úsek, od jmen high-ulic nezávisle vlastněné Móda a šperky obchody. Nedaleko ve stejné čtvrti, nové příchozí na nákupní scéně je noblesní a trendy Village Mall, zobrazovat jen ti nejlepší z nejlepších brazilských a mezinárodních značek.

Také zaměřená na sofistikované spotřebitele, je São Conrado Fashion Mall - domov pro upscale ukládá každou zobrazování exkluzivní návrháře značky. Cosmetic, sportovní a elektronické obchody dodávat bohatý turisty a Cariocas se vše, co potřebují pro zábavu odpoledne. Prostor je otevřený a vzdušný, a atmosféra uvolněnější než dalších nákupních komplexů. Tady, to není neobvyklé, aby na místě brazilské celebrity a modelky studoval obchody, občas na jejich cestě do místního kina vybaven čtyřmi obrazovkami a pohodlné parkování zajišťované obsluhou.

Pro velké nákupy, a v blízkosti nejpopulárnější pláže oblasti, působivé, Rio Sul centrum se nachází v Botafogo a elegantní nákupní Leblon je přímo v srdci Leblon Distrcit. Se stovkami obchodů, různých restaurací a kin, jsou tyto střediska nachází v blízkosti mnoha z nejpopulárnějších památek Riu, jako jsou hory Cukrová homole a Hora Corcovado.

Leblon je noblesní čtvrti, kde najdete restaurace, značkové butiky a smyslný pohled na město. To je také blízko Babilonia Feiře Hype, měsíční události, která mapuje módu, design, kulinářské a hudební umělce s podzemní, smysluplné a neopakovatelné dotek. Hodnocení vystavovatelů a živá vystoupení z připravovaných nebo světových známých umělců a DJs přidat ke zkušenostem, které je jedním z nejvíce sdílené a očekávaný místní obyvatelé, kteří touží poznat nové módní tendence.


Brazilský móda je stále poznamenána estetického synkretismem - směs vlivů, identit, koncepcí a trendy. Toto jedinečné spojení se neustále obohacen carioca návrháři, a lze je nalézt na high-end akcí a obchodů, módních nákupních center, stejně jako v půvabných módních veletrzích po celém městě.


Kromě módních nákupních čtvrtí a center že pepř město, existuje také řada módních a oděvních veletrhů. Jeden z nejslavnější z nich je dvouměsíčník akce s názvem "O Cluster", která sdružuje rafinované a experimentální módu, hudbu a gastronomii v krásném panském domě v sousedství Botafogo.

Je zde prostor pro další veletrhy módy, jako je například ta, které se konalo každou neděli v kultovní čtvrti Ipanema: ve Feiře Hippie trhu, která dává návštěvníky i místní vynikající šance vidět a vychutnat se starožitnostmi poklady a dokonale zapadají do retro módní scéněbezstarostný atmosféra, že pouze Rio de Janeiro může dát, a zaručeně produkovat některé zajímavé objekty pro zájemce o Carioca umění a řemesel.

Každý, kdo hledá pro oblečení a bot za zvýhodněné ceny, by měl zamířit do centra Centro, zejména podél ulic Rua Uruguaiana, Rua da Alfandega, a Rua Buenos Aires, kde módní prodejny dominují pouliční frontách mezník nákupní čtvrti zvané "Saara."

Při nákupu originálního umění, Okolí Santa Teresa je lokálem místo pro mnoho umělců Riu a kreativní myšlení, takže mnoho uměleckých galerií zdobí dlážděnými ulicemi a úzkých uliček. Kavárny, bary, restaurace a této půvabné čtvrti poskytnout úlevu pro unavené nohy po celodenním nakupování, zatímco některé krásné příklady brazilského kresby lze zakoupit v sousedství - od cenově dražší, a důsledně jedinečný.

Pro více specializované předměty, stejně jako hudební nástroje, Rua da Carioca je ulice s množstvím hudebních obchodů, kde rodilí brazilské měřidly, jako Bahian kytary, Rabecas a Pandieros lze zakoupit - všichni dělat velké suvenýry a dárky pro rodinu doma.

S takovou tekutiny pochopení trendů, zájmů a zkoumání pocitů a zážitků, není divu, že výsledky Carioca tvořivost ve velmi široké nabídce materiálů a technik, které následně vyrábí nepravděpodobný a nádherné výtvory v Decor, šperky, kosmetické dárky a příslušenství.