Životní Styl

Rio de Janeiro se stala mezinárodním průkopníkem ve svém závazku ke cvičení, zdraví a duševní pohodu.


I LOVE RIO odkrývá fitness režimy, rekreace, tipy a techniky, od Carioca běhání na vnitřní a venkovní tělocvičny, jóga, meditace, a nejnovější výživové tipy a trendy. Lázně, ustoupí, doplňky a osobní péče jsou zkoumány, přináší obyvatelům i návštěvníkům Cutting Edge nahlédnutí do jak pěstovat a rozvíjet tělo i mysl.


Rio de Janeiro fotky

Zdraví, venkovní bydlení, a socializace


Životní styl v Rio de Janeiru je stejně rozmanitá jako přírody, která žehná město a široké jako kultura, která ji obohacuje.

Existuje více než 160 čtvrtí ve městě, z nichž každý má svou vlastní zeměpisnou a městských charakteristik, formují životní styl Cariocas způsobem - zatímco některé okresy jsou domovem pro velkolepé pláže, ostatní části města mají atlantský deštný prales, mezník architekturu, nebo nádherné město parků být hrdý.

Hory, pláže, lesy a rybníky zaplést s rozmanitost a tradice sledování zpět do původních obyvatel a rozloze široce obejmout africké a evropské dědictví, což Cariocas město užívat v tisíci způsoby.


Za světově proslulé obraz uvolněný a uvolněná venkovní životní styl, Carioca obývacím zahrnuje celou řadu dalších aspektů zasahující hluboko v tradičních kulturních kořenů obyvatelstva, a stále se rozšiřující a rozvíjející se globalizací města a Brazílie.


Rio de Janeiro je úžasná řada přírodních krajin a příjemně teplé klima, stejně jako hluboce sociální povahy, lákat obyvatele, aby trávit čas venku a libují si v krásu města a příjemné společnosti druhých - prohlášení k jedinečné družnosti a vstřícnost Cariocas.

Společné pro všechny činnosti, je jasný důraz na socializaci a pravý požitek ze života a uznání za všech jeho aspektech, s určitým sklonem k přírodě.

V návaznosti na všechno velké město může nabídnout, životní styl v Rio de Janeiru zahrnuje záviděníhodné mix outdoorových aktivit, zdravý životní styl, neformální a improvizované společenské akce, sportovní praxe a okouzlující zábavy, jako je rybolov a pouštění draka.

Jako ocenění zapojení obyvatel s jejich přirozeném prostředí a zálibou v socializaci, vláda podporovala a zvýšenou fitness praktik přes město prostřednictvím akcí, soutěží a vytvoření rekreačních prostorů a zdrojů.

Některé soukromé podniky také podívat obstarávat aktivní a venkovního charakteru obyvatel a přispět tím, že nabízí třídy a aktivity ke zlepšení kondice a zvýšení schopnosti, držet krok s nejnovějšími světovými trendy a zároveň dávat to Carioca spin.


Příroda přímo ovlivňuje životní styl v Rio de Janeiro - Působivý část obyvatel města je vášnivý o interakci s jejich přirozeném prostředí: jedinečný sortiment městských pláží, moře na straně lagun, přírodní parky, zahrady, lesy a skalnaté hory.


Teplé podnebí dělá sport a fitness rekreace o to přitažlivější a na každém parku a pláže lze najít armád Cariocas běh, jízda na kole, cvičení a sportování.

Obyvatelé a návštěvníci města se pravidelně dělat výlety do kopců, které obohacují velké metropolitní parky, jako je například "Parque da Tijuca" nebo "Parque da Pedra Branca", škrábal lesem a do skály těšit senzační výhled na město kolem a pod.

Dlouhé jízda na kole jsou přijímána po několika městských lagun, jako slavný "Lagoa Rodrigo de Freitas" nebo podél desítek pláží, zatímco plavci, námořníci a surfaři naplnit dva zálivy a oceánské vody.

Rybář linka většina pobřežních úseků a fotbal, volejbal a fitness cvičení jsou prováděny na písečných úsecích v teplých přírodě.

Od východu slunce a pokračuje dlouho po západu slunce, všechny hlavní pláže ve městě jsou domovem pro lidi, kteří vykonávají nebo shromažďování v týmech ke hře a cvičení - stejně jako starší lidé těšit na časných ranních hodinách dne, mnoho mimoškolní organizace učí fotbal a volejbal pro děti všech věkových kategorií.

Vítání sport a cvičení z mnoha částí světa, jóga je v současné době široce považován za jeden z nejvíce výživných aktivit pro tělo i mysl a lidových vrstev, lze nalézt na tělocvičny, pláže a parky přes Rio - Díky kombinaci zkušených fyzických manévrů a klidný meditace je nyní praktikována i na plovoucí stand-up surfovací prkna obklopen vodou.

Hluboký Připojení k přírodě, zdraví, a touha, aby plně užívat si života dělal to tak, že mnoho pracujících dojíždějící dostat do svých pobočkách ve sportovních oblečení, zahrnující pracovat-out v jejich každodenní rutiny a dělat to nejlepší z nutností.

Typicky, mnoho pracovníků opustit své formální attires v místě svého zaměstnání, takže není čas je zbytečný a outdoorové aktivity si můžete vychutnat na cestě do a po práci.

Teplé počasí znamená, že venkovní společenské aktivity - Cariocas obvykle shromažďují venku, na náměstích, bary, parky a pláže, což je jednoznačně otevřená novým lidí a míst, může to být na kulturní či sportovní akce, nebo pro charakteristiku víkendu grilování části většina rodin Carioca.

Tato afinita se venku se choval silné povědomí o počasí - mnoho Cariocas jsou schopni předpovídat s působivou přesností, pokud mraky a déšť se blíží.


Životní styl a kulturní praxe vyvinula a spojil se do sebe z obou spojení s přírodou a dědictví - účinek může být viděn v nejrozmanitějších způsobů, v činnosti od rekreačního rybolovu a cvičení pro potěšení z hudby a uměleckých oslavy.


Dědictví má tvar jak historii města, a způsob, jak jeho obyvatelé si ho vychutnat - hudba byla integrována v mnoha aspektech života města, stává součástí náboženských oslav, koncertů městských sponzorované a živá vystoupení, stejně jako náhodné plážové dny přes boom -BOX na písku.

Čerstvé potraviny je důležitou součástí místního životního stylu - Okouzlující a dlouholetý rysem týdenního Carioca rutiny nákupu potravin na místní veletrhu, kde zákazníci připojit přímo s produkty z jejich země.

Každá čtvrť má alespoň jeden týdenní ovoce a zeleniny na trhu, kde zákazníci loudat po uličkách výběrem nejjemnější ingredience za rozumné ceny, ochutnávka vynikající vzorky a chatování vesele s dalšími místními obyvateli a obchodníků.

Každodenní aktivity a postupy byly dále zjišťovány a ovlivnil charakteristické Carioca synkretismu - Některé zábavy sahají až do raných domorodým civilizacím, zatímco jiné činnosti, návyky a potraviny pocházejí z evropských osadníků a Afro-brazilské populace.

Rybářské komunity existovaly již před portugalské kolonizace Brazílie, zatímco důležité bojové umění capoeira "" a mnoho duchovních orientace mají svůj původ v afrických tradicích.

Podobně, Rio de Janeiro má velké bohatství tradiční národní kuchyně s kořeny v různých kulturních prostředí.


Vláda se aktivně zapojuje do usnadňování Cariocas "silný vztah se svým okolím, a na zajištění toho, že kulturní dědictví je zachována - obě vzdělávací kampaně a moderní infrastrukturou jsou součástí úsilí zaměřeného na zlepšování a podporu zdravého životního stylu.


V posledních letech, veřejné instituce zavedly kreativní řadu programů ke zvýšení povědomí, motivace na podporu zdravého životního stylu a pozitivní volby.

Vzhledem k životní styl je výsledkem mnoha faktorů, včetně sebe navazujících zdravé spotřeby potravin, národní vláda vydala sadu výživová doporučení, které nabízejí moudrou radu o tom, co jíst, je nejlepší způsob, jak se připravit pokrmy, a jak nejlépe užít.

Pokyny obhajují používání přírodních složek, zamezení průmyslového zpracování a pěstování sdílené kulinářské kultury, kde rodiny koupit, vařit a vychutnat jídlo společně - Tento inovativní přístup nerozlučně spjato životní styl s stravy a zdravého bydlení, základní kámen Carioca životní styl.

Rio de Janeiro je státní vláda pravidelně sponzoruje reklamní kampaně, stejně jako celou řadu bezplatných venkovních tělocvičen a široký-měřítku soutěží a aktivit po celém městě, s důrazem na širokou škálu nádherných přírodních prostor a umělých struktur volně k dispozici všem Cariocas.

Působivý celoměstské cyklostezky byly postaveny, jakož i nové skateparky, k demokratizaci přístupu k veřejných prostor a podporovat různé fitness programy - Většina pláží je Rio de Janeiro jsou vybaveny malé tělocvičny zdarma k použití, zatímco mnoho okresů po celém městě domů veřejným a moderní posilovny pod širým nebem pro seniory.

Přidávat se do města-podporovaný cyklistických stezek, soukromé podniky učinily dostupných veřejných jízdních kol, které si lze pronajmout a vysadil velmi snadno přes Rio de Janeiro, dále na podporu aktivního životního stylu a demokratizaci prostorů.

Řada nezávislými podniky nabízejí kurzy a skupinové aktivity, vědomi touhy Cariocas ', aby se zapojily se svým okolím a podělit se o své zkušenosti se navzájem.

Tanec, hudba, vaření, Bojová umění a lekce surfování působit jako způsob klepnutím do bohaté a živé historie a přidání osobních repertoáry.

Zářivý přírodní nabídky města, ve spojení s jeho kontinuálním přílivem postupů z celého světa, vytvořily bohatý gobelín kulturních tradic a identity; což umožňuje širokou škálu carioca životního stylu, že i když zdánlivě odlišné, všichni oslavují lásku k životu a význam druhých.