Noční život

Teplé počasí a záliba v Rio stranami učinil Rio de Janeiro jedním z nejunikátnějších a povznášející míst pro noční hýření.


I Love Rio procházky živých čtvrtí města, stoupání jeho kopce a zadá své tyče od soumraku do úsvitu, aby čtenářům informace o nejzajímavější večerní rekreaci. Bary, kluby skalní bazén, Samba noci, pouliční průvody, večírky a karnevalové testy jsou objevil spolu s nejsofistikovanější, zvuku a exotických bary, potravinářství, nápoje, hudbu a klientelu. I Love Rio pomáhá návštěvníky a místní, aby co nejvíce eklektický noční hody, divoký, nádherně jedinečné město.


Rio de Janeiro fotky

Česká a CHIC, VŽDY SINGLE


Noční život v Riu de Janeiro může být stejně rozmanitý jako desítky čtvrtí a hudebních rytmů, které obývají město. Noční život Rio je zcela unikátní a inkluzivní, vítá v jejích lidech, lidi všech chutí, zkušeností a směrnic. To je naplněné pulzující hudbou, barevného spektra jedné, jas, nevinnost a smyslnost.

Rio Noční život táhnoucí se od velkých Klubu, KDE poslouchat hudbu modernost, Až po Malé provozoven, Které poskytují k Nejlepší Z rytmy, Jako JE Samba Bossa Nova, zatímco desítky divadel bavit návštěvníky na Obyvatelé s ní, Čtení, balet se SMĚSI zmeny Nebo performing arts.

Slavné okresy ve světě Ipanema a Leblon jsou domovem celé řady elegantních a rafinovaných barů, restaurací a klubů - s živou hudbou a pre-zaznamenal, a DJ jsou k dispozici v mnoha místech s rozmanitými programy po celý týden.

Bohémský čtvrti Lapa je nyní místem, slyšet živou hudbu Samba, malé neformální bary a velmi živé scény vyplněno kiosky, náhodné nápoje, i pouličních umělců.

Kolébek kultury a hudebních stylů, favelas Rio se staly hlavním divadlo pro Music Funk oslavy a koncerty, představení rostoucích, přitahuje milovníky hudby a návštěvníky z celého světa.

V měsících předcházejících karnevalové oslavy, Samba nabídky se staly hlavním tématem ve všech okresech města, se zkoušky a živá vystoupení v malých barů, známých obchodů a veřejných prostranstvích.


Teplé klima Rio de Janeiro podporuje outdoorové aktivity během dne a noci, inspirovat ještě více skutečně společenský noční život a šumivé celý rok.


Poté, co tajemný podle západy slunce, umělci často najít si svou bohatou talent. Ve skutečnosti, velký a slavný Rio hudby se narodil a vyvinuta do značné míry ve stínu noci, včetně jazzu, Bossa Nova, Tropicalia, Samba a Funk Carioca.


Skrz historii města, noční život vyvíjí v závislosti na místní kultuře a globálních trendů, míchání a rozvoj výhradně Carioca způsobem.


Příchod královské rodiny v roce 1822, formalizované noční rekreace v Rio de Janeiru v souladu s trendy portugalského a evropského salonu. Tón a povaha slavností byla stanovena soudem a určí stranami a míčky, které nabídli. V roce 1889, královský tanec proslulý se konala ve fiskálním Island, bavit více než 4000 hostů s omamnou koktejl party, tance a kostýmu. Neznámý pro hostitele a hosty, velký svátek označila konec královské vlády a uvedl do nové fáze v zábavách lidí.

Do konce 19. století noc kultura byla ovlivňována "Bohemia". Pařížský. Některé pokoje byly vytvořeny v pařížském stylu, jako například Moulin Rouge v roce 1891. V roce 1909, Teatro Municipal (Městské divadlo) byla slavnostně otevřena, jeden z nejpůsobivějších staveb a barokní město, které je dnes. Tato zařízení se stalo několik divadelních programů, cirkus, koncertů a tance.

Chcete-li omezit Některé evropské pravidlo ve městě, zákon byl přijat v roce 1901, nařizovat, že kulturní domy a památek, které byly umístěny brazilské jména spíše než Evropané, dále stimulovat vývoj hudební a místní noční kultury, což vede v současném Rio kultovní filosofie života noturna.

Zařízení Chopp (pivo) začal se objevit na přelomu století, začlenění do kultury pěstované přes noc dokonale hodí pro venkovní tropickým klimatem. Ženy začal navštěvovat tyto nové veřejné prostory, jako jsou parky, divadel a koncertních sálů, které byly výhradně mužských domén. Flirtování, který předtím byl omezen na denní návštěvy, začal vzít více bezstarostný noční přírody.

Africké Občané sestupu se začaly zapojovat do populárních oblastí, což má významný dopad na jejich zapojení a vliv na brazilské hudby, který se shoduje se vznikem samby a Karneval. V roce 1920, jazz, Charleston a Samba tance naplnil kluby a bary na město, což vede Olavo Bilac, proslulý novinář času, deklarovat Rio, "City Dance."


Lapa ukázala jako bohémský enkláva města v roce 1920, plněné noční kluby, bary a kasina. To bylo známé jako tropická Montmartre v odkazu na jejich pařížského vlivu a, stejně jako jeho francouzský předchůdce, region svedla dohromady umělce, intelektuály, aristokraty, politiky a řadu lidí ze všech společenských vrstev. Bylo to velmi kosmopolitní čtvrti, domov pro širokou škálu hudebních žánrů, včetně klasické orchestry, jazz, klavír a Samba. Umělci a spisovatelé té doby mluvil o dvou koexistují Lapas, otevřený intelektuální prostředí, a další ancoberta tmavé.


S vytvořením Cinelandia směrem k polovině století, spolu s dalšími rozšířeným městskou reformy, Lapa byl opuštěný intelektuály a umělci, a byl pro jeho nejvíce podvratné protějšky až do okresu rekonstrukci a objevu v desetiletích, obnovení Lapa pro její původní kouzlo a nádheru.

V roce 1934, "Casino da Urca" se stala největší divadelní představení v Jižní Americe, která nabízí přehrávání dekadentní fúze, divadlo, kabaret, hudbu a tanec. Po opětovném legalizaci hazardních her v roce 1930 stovky kasin, sofistikované zařízení i nejjednodušší se objevily vyhovět vkusu a příjmy obyvatelstva. V roce 1946, hra byla zakázána v celé zemi, končit kasina kulturu v Rio de Janeiro a Brazílie.

V roce 1990 Lapa prošel řadou městských reforem, mírně mění svou image transgresivní a dávat to novou vlnu kulturní šumění. Okres má, proto, to začarovaný kruh objevuje jako kulturní kámen města v noci.

V pátek a sobotu, zejména hlavní úsek silnice od slavných oblouky Lapa akvadukt, ožívá s dodavateli koktejly, piva a chutné jídlo ulice, jako je pečení a koláčů. Různorodá směsice obyvatel a návštěvníků města se smísí v pulzující atmosféře, zatímco skupiny tanečníků a zpěváků tvoří malé kruhy a vystupovat před napjatou diváků.

Široká škála klubů lemují ulice z okolí, hraje tradiční hudbu, jako je Samba, Forró a Funk. V sousedství je nyní vysoce ceněnou hudební divadlo, kde některé z nejvíce oslavovaných brazilských a zahraničních umělců pravidelně pracovat.


Klíčovou součástí noční kultury města, se nazývají místních barů "botequims." Pokračování starých pivnic, tyto tyče mají tendenci mít jednoduchý a skromný dekor, čímž se jeho domácí atmosférou, zatímco stoly a židle nastavené na chodníku poskytují teplo venku. Oni prodávají celou řadu tradičních potravin barů, včetně masa a bobů pokrmů, zákusků, dortů tresky, polévky a krevet, jakož i smělejší a nápadité kreace.


Mix barů, restaurací a Rio hudebních sálů typicky zařízení vítají návštěvníky s místní jídla a živou zábavu s moderními místech obvykle šíří v jižní Rio, podél hlavních cest Copacabana, Ipanema, Leblon a západu oblast podél Barra da Tijuca. Navíc, mnoho z nejluxusnějších hotelů v této oblasti s pýchou butik barů, kterým čelí moderní nabídku veřejné a mezinárodní hudební, často s živou DJ.

Další ústřední a jedinečný rys noci Rio je jeho gravitace na náměstích. Nízká Gávea (Dolní Gávea), se nachází v blízkosti Praça Santos Dumont (Saint Dumont náměstí) je neformální syntéza módní v Riu. Cariocas chodit mezi bary a prodávajícími, přezkoumání staré přátele a vytváří novou pití studené pivo a občerstvení s pražené arašídy nebo cukrářské výrobky. Nachází se mezi okresy Laranjeiras a Flamengo, že se to San Salvador náměstí, které ožívá každý večer s hudbou, tancem, smích a konverzace. To shrnuje bezstarostný kouzlo kultury v noci venku v Riu, kde hudebníci shromáždí hrát různé rytmy, nejvíce pozoruhodně Samba, Choro, jazzu a akustickou kytaru. Tyto výkony jsou oceňovány radostnou a extatickou publikum, které tančí, když se dostane vzrušený.

Barevné, veselé a příjemné pro všechny, Rio de Janeiro v noci nabízí široký a opravdu pestrou škálu možností zábavy, aby vyhovoval všem rozpočty a chutná tak plná překvapení, jako je energie a vibrace.