Stát Rio de Janeiro

Uznávajíce význam a synergický vztah mezi hlavním městem a desítky měst, které jsou rozesety po stát, I LOVE RIO poskytuje informace poučný o měst, okresů a komunity, které leží mimo slavného hlavního města státu.


Veškeré štěrbiny a zákoutí státu jsou zkoumány v snaha o skrytých kulturních, gastronomických a společenských drahokamy. Webové stránky prozkoumá historický vývoj a krásné krajiny mnoho Unikátní regiony, odhalující důležitou roli, že každý hraje v Celková tkanina státu.


Rio de Janeiro fotky

Koloniální historie a velkolepé PŘÍRODA


Vzhledem k tomu, televizních, filmy a cestování časopisy mnoho cestovatelů mít představu o tom, co světoznámého města Rio de Janeiro je o: nezaměnitelný socha Krista Vykupitele má Byl jedním z nejznámějších zastoupeních a Ria a Brazílie pro téměř století. Samba, fotbal, pláže a karnevalové oslavy RIO mají Byl v médiích po celá desetiletí.

Kromě toho, co je už známý, tam je mnohem víc poznat a prožívat v přilehlých oblastech - oblast, která je stále velmi neznámo u Brazílii. Rio, protože město je více obyčejně odkazoval se na, který se nachází ve státě podle stejného jména, stát Rio de Janeiro - doma k bohatství přírodních a kulturních památek, krásné pláže, hory a zelené přírodní rezervace.

K dispozici je 26 spolkové země v Brazílii, 27 celkem s federální čtvrti hlavního města země Brasilia. Stát Rio de Janeiro je lemován stavy Minas Gerais, Espírito Santo, São Paulo, a Atlantským oceánem.


Okolní kapitálu, každá oblast státu Rio de Janeiro je domovem různých místech velkého turistické a kulturních památek. Zatímco některé regiony jsou domovem neobjevené ostrovy a tajné pláže, ostatní regiony předvést sto let starý tradice a koloniální architektury. Ostatní části státu jsou vysoko v horách nebo které jsou obklopeny lesy, a zatímco všichni odlišný, všechny regiony ve státě nabízejí nezaměnitelnou Brazilec pohostinnost.


Stát Rio de Janeiro je rozdělena do osmi kraje - Região Metropolitana, Região Serrana, Região Norte Fluminense, Região Sul Fluminense, Região Noroeste Fluminense, Região das Baixadas Litorâneas, Região Médio Paraíba a nádherný Região Costa Verde.

Nachází se v Região Metropolitana, sedí v Niterói Guanabara Bay jen přes ulici od města Rio de Janeiro, se vzdáleností z asi 10 kilometrů mezi nimi. Niterói je domovem bohaté řada kulturních a přírodních zajímavostí, z nichž některé jsou opravdu velkolepý, snadno dostupný z města Rio de Janeiro a neměl by chybět. Založený araribóia, Tupi-Guarani šéf, který pomohl Portugalský odrazit francouzské útočníky, je to jediný brazilský město byly stanoveny domorodé vůdce.

Dále od města Rio de Janeiro, regiony Největší turistickou zájem o státu, jsou ostrovní bohaté Costa Verde (zelená pobřeží) se Região das Baixadas Litorâneas, také známý jako Costa do Sol (Pobřeží slunce) domů k plážím a jezer, a Região Serrana (hornaté regiony), v interiéru státu, domů zelené kopce, hory a lesy.

Costa Verde jméno odráží jeho bohaté deštné pralesy zatímco Costa do Sol byl tak jmenován, protože z mnoha světových pláží v regionu. Zelená pobřeží je domovem orientačního bodu destinací jako je Ilha Grande, Paraty, a Angra dos Reis, s krásnou ekologickou Stát je parky, jako je Parque Nacional da Serra da Bocaina. Costa verde zobrazuje mnoho prvků na krásu brazilské přírody v ostrém kontrastovat s sebou, že je na jedné straně oceánu a přímo před kterými stojí, neuvěřitelně svěží zalesněné hory.

Angra dos Reis je známý pro své krásné pláže a četné ostrovy, které pepř na křišťálově čistou vodu, a to od opuštěné pláži Idyly do sofistikovaných oblastí rozvoje. Nejvíc slavného a obdivovaného z nich je Ilha Grande, nebo "Big Island", kde malebné pláže setkat svěží Atlantiku lesa a bezstarostný barů, restaurací a kaváren. Návštěvníci se mohou těšit výlety lodí a jachtou kolem region a pozorovat rozmanité mořský život. V Angra dos Reis samotného zajímavosti historického centra, koloniální domy, kláštery, kostely a půvabné restaurace.

Kuriózní koloniálního města Paraty je cestování časem Zkušenosti: s více než 400 let historie a krásné architektury zasazené v dlážděnými ulicemi, je domovem pro některé z nejzachovalejších a idylické pláže přímo ve státě, včetně Trindade Beach a Sono Pláž s křišťálově čisté vody jsou ideální pro koupání a šnorchlování. Tam jsou také nádherné vodopády v malé vzdálenosti od hlavního města.


Costa do Sol, se svými více než 100 kilometrů pláže, je také známý jako Região dos Lagos, nebo oblasti jezer, Po mnoha jezer a lagun tam našli. Tady, klidný Cabo Frio, na samotě Arraial do Cabo, stále elegantní Buzios, a Brazílie surfování kapitál Saquarema jsou jen některé z mnoha velké objekty, které nabízejí fenomenální pláže, malebné výhledy, a fantastické nightspots.


Známý jako kapitál brazilského příboje, Saquarema je o 100 km od Rio de Janeiro. Tento region byl původně obýván domorodé kmeny Tamoio rybářů, kteří se specializovali na mollusks, snadná najít kvůli geografii této pobřežní oblasti. Tady, tam jsou 60km pobřeží, aby prozkoumala, a 12 pláží pro milovníky surfování na z čeho vybírat.

Araruama je největší město v Região dos Lagos, domov pro živé obchodování, rozpínající role v životě Státní a famoust Araruama jezero, je laguna je ideální pro windsurfing. Také v Araruama je Beuatiful a stále tajemstvím Praia Seca, dlouhé pláže s bílým pískem stále více populární mezi těmi, kteří mají nevyvinuté, přírodní pláže a přesto chcete zůstat v blízkosti do města Rio de Janeiro.

Cabo Frio, nachází asi dvě hodiny od RIO DE Město Janeiro, je známý pro své oceánu pláže, bílých písečných dun a historicky významný Fořt 'Forte de São Matheus. "To má populární skupina ostrovů pro ty lákán kuriozit a kouzlu malé rybářské vesnice, kde je možné koupit širokou škálu chutné mořské plody, stejně jako se zapojily do dobře-miloval minulosti-time, nebo amatér profesionální rybolov. Cabo Frio je také jedním z nejdůležitějších měst Plážová móda v zemi.

Rio das Ostras se může pochlubit dlouhou úsek čisté, klidu pobřeží, složený z 15 kouzelných pláží, ideální pro surfaře. Návštěvníci nyní obrovské množství barů, restaurací a kiosků které Nabízíme vynikající místní kuchyně, stejně jako lagun, parky a rezervy které jsou bohaté na faunu a flóru. Město také získává oslavován každoroční jazzový festival.

Arraial do Cabo nabízí jedny z nejlepších míst k potápění v Brazílii se spousta potápění lodí odjíždí na pláže je ideální pro provázený podmořský rybolov dobrodružství surfovat. Reserva de Marinha Extrativista Arraial do Cabo (těžebního Marine Reserve Arraial do Cabo) je ohromující přírodní oblasti v regionu, obydlený tradiční rybolov komunit.

Proslavil od 70. let podle francouzská herečka Brigitte Bardot, musí-návštěva hotspot a hřiště pro zazobaný je oslavovaný Armação dos Búzios, normálně nazvaný prostě "Búzios." s krásné pláže a skvělý noční život to je módní plážové město dne, přitahuje širokou škálu Cariocas a mezinárodních návštěvníky na své malebné pobřeží. Bzučení a elegantní noční život se může pochlubit eklektická směs barů, restaurací a klubů dělat Búzios ideálním místem pro okouzlující dovolenou.

Macaé je jedním z nejvíce prosperujících čtvrtí v Riu de Janeiro, získá vysokou podnikání cestovního ruchu v důsledku její pobřežní ropný průmysl. To hostí každé dva roky Brazílie Offshore konference pro ropy a zemního plynu, který sdružuje kolem 800 vystavovatelů. Město má také oblasti velké přírodní krásy, včetně pláží, národní parky, ostrovy, pobřežní laguny, hory, vodopády a přírodních rezervací.


Região Serrana, je hornatá oblast domovem historicky důležité město Petrópolis, na jednom místě kapitálu Brazílie, a okouzlující Nova Friburgo. V Região Serrana nabídek cestující majestát hor Serra dos Órgãos, a vzhledem k jeho mírné podnebí, tato oblast láká mnoho návštěvníků celoročně.


Petrópolis, jeden z nejpopulárnějších a ohromující hornaté umístění Rio státu, a je roztomile nazývá dále jen "Imperial City", protože monarcha Dom Pedro II dělal to jeho domov. Je obklopen bujnou Atlantiku lesa a pulsy s uměním, hudbou, tanec, kultura a tradice.

Teresópolis, zasazené na vrcholu nádherné hory rozsah, je navštěvován pro svou svěží, chladný vzduch a krásné přírodní parky, plné rozmanité flóry, fauny a pružin. Sladký řemeslo, oblečení a gastronomie trh také koná každý víkend.

Nova Friburgo, orámovaný Atlantic Forest, nabídky řadu výletů a treky zažít vodopády, hory, potoky a environmentální rezervy. Je také dobře oblíben pro svou vysokou kvalitou Pousadas, restaurace a gastronomie - včetně fondue a raclette, kozí sýr ", koláčky a domácí čokolády.

Cachoeiras de Macacu je pojmenována na počest mnoha krásné vodopády (Cachoeiras) v tomto regionu, a vysloužil si Městě Název "Zdraví-letovisko." Toto jedinečné místo se nachází v Região Serrana, méně než 90 km od hlavního města. Město se slovem "vodopády" v jeho názvu evokuje obrazy a pocity míru a klid.

Nachází se v údolí "káva", harmonický horské městečko Miguel Pereira sedí v nadmořské výšce 618m, a je obklopené svěží zelené hory brazilského vnitrozemí. Miguel Pereira má vyvážený a vysokou úroveň kyslíku, dávat to nádherný klima po celý rok. Proslulý pro jeho nádherné klima, toto město bylo prohlášen za klimatické středisko, a nyní je oficiálně považován za 3. nejlepší klima na světě, 2. nejlepší v Brazílii, a nejlepší v Stát Rio de Janeiro.


V celém Rio de Janeiro stát, mata tropické a subtropické lesy Atlantica jsou hemží biodiverzity. Jeho reprezentativní druhy rostlin a živočišných druhů aby Região Serrana jedním z nejrozmanitějších na svět


Pro ty, kteří přicházejí do Rio de Janeira a chtějí zažít další straně regionu existuje mnoho poblíž destinace nabízejí řadu zajímavostí a snadno dosažitelné pro jeden-denní výlet nebo na víkend.

Méně známé lokality jako Rio das Ostras a vodopády Cachoeiras de Macacu jsou nádherné místa k návštěvě a jsou stále více a více populární s oběma Brazilští a mezinárodních návštěvníků.

Rio je odvětví cestovního ruchu se neustále vyvíjí a je základní složkou plodné a udržitelného rozvoje státu. Existuje značný počet podniků specializovaných na cestu kolem státu, z nichž některé nabízejí dobrodružné výlety, zatímco jiné se zaměřují na přírodě a environmentální vzdělávání, nebo high-end pláž rozmazlování. Aby se zajistilo, že odvětví cestovního ruchu funkce v družstevním a efektivním způsobem, mnohé veřejné instituce dohlížet důležitou podnikatelské infrastruktury s cílem usnadnit interakci mezi podniky a podporovat expozici.