Sportovní

Cariocas milují sport - od fotbalu paragliding, a všechno mezi tím. Každá pláž, lesní a vodní těleso v Rio de Janeiru svědčí o tom, že Cariocas jsou uprostřed trvalého milostné aféry s sportu a fitness.


I LOVE RIO zkoumá sportovní rekreace na hory, pláže, moře a vzduchu, poskytuje rady a tipy na to, jak se zapojit, stejně jako fascinující příběhy a užitečné tipy. Profesionální a populární sporty jsou zahrnuty spolu s moderními trendy, jako slack-obložení a stand-up pádlo, stejně jako informace o výlety, třídy, místní týmy, tělocvičnách a soutěžních akcí.


Rio de Janeiro fotky

Nejrozmanitějších URBAN GYM VE SVĚTĚ


Být slunné město požehnaná teplým klimatem, Rio de Janeiro je ideálním místem, aby vytvořila stabilní sportovní kultury, protože lidé jsou zpracovávány na ulicích optimální teplotou. Slunečné dny, teplo, a modré obzory vytvořili intenzivně venkovní kulturu, kde sportovní a činnosti hrají důležitou roli v každodenním životě ve městě.


Pláže pro plavání, lesy pro pěší turistiku a hory k překonání aby Rio de Janeiro jeden z největších, nejzábavnějších, nejrozmanitějších, pod širým nebem tělocvičny na světě. Sportovních akcí po celém městě, jsou ideálním místem pro Cariocas spojit svou vášeň pro sport s jejich zálibou v socializaci a grandiózní podívanou.


Lidé všech věkových kategorií shromáždí podél břehů mnoho pláží, ve dne v noci, hrát všelijaké sporty - surf, plážový fotbal, plážový volejbal, volejbal nohou, gymnastika, jogging, a dokonce i vážení zvedání, jen abychom jmenovali alespoň některé. Mladí učí fotbal všichni podél pláží, zatímco starší mají zdarma tělocvičny a cvičení v třídách zdvořilost prefektury města.

Modré vody energii v průběhu dne, a hypnotizovat při západu slunce - vždy vítání surfaři, tělo strávníků, plavce a potápěče. Bílé písky sto břehů pocit, jako samet, když hrajete volejbal, plážový volejbal, freska míč, plážový fotbal, a Rio je všech dob oblíbený sport "altinha."

Zelené městské lesy jsou domovem krásné vodopády, jezírky a stezek procházejí některé z nejbohatších ekosystémů na Zemi - bohaté flóry, fauny, a nezapomenutelných koutů Atlantiku deštných pralesů. Jezera a laguny odrážejí panorama, a jsou nastíněny cestami právě pro jízdu na kole, bruslení, jogging a běh - se nikdo jiný, než když momentálně sama.

Skalnatých kopců pozvat horolezce vydělat názory výsadou ohromující krajiny, ostrovů a jedinečné perspektivy města dole. Peaks tak otevřené a vysoké dát pocit letu - na turisty, nebo na statečný, který skok a pověsit klouzání vedle tropické ptáky, kteří vlastní oblohu Ria.


Jako veřejná a demokratického prostoru, pláže Rio jsou ideálním místem pro lidi ze všech sociálních prostředí a schopnosti, aby se spojily a vychutnat sportovní rekreace. Zdráhají prostě sedět a nasávat sluneční paprsky, většina Cariocas rozhodnout se pro aktivnější a mobilní záběru s jejich okolím a přizpůsobili a vyvinul řadu různých sportů, které jsou ideální pro písčitém terénu.


Jeden sport, který se hraje v téměř každé pláži v Riu, bez ohledu na velikost a demografické, je "Futebol de Areia," nebo plážový fotbal. U větších pláží, jako je například "Praia do Flamengo", a v oblastech západní zóně Rio, tam jsou sítě a části písku které se zaměřují na rekreaci. Altinha, nebo "poněkud vyšší," je hra, ve které Fotbal je předán ve vzduchu mezi kruhy hráčů, s využitím nohy, lýtka, kolena, ramena a hlavu. Zlaté pravidlo - že míč zůstane vzduch vázána za všech okolností - dodává sport jeho jméno.

Další slavný sport je volejbal a soudy lze najít obložení pláži v téměř všech pláží ve městě, kde se profesionálové a amatéři přicházejí chlubit a zdokonalovat svůj talent.

K dispozici je také široký sortiment na vodní bázi sporty, které Cariocas a návštěvníci se hrnou do břehů Riu pro. Plavci shromažďovat ve skupinách pro masových plave a soutěží, zatímco surfaři a tělo-strávníci vzít do drsné, čisté vody čtvrti Barra da Tijuca, a dále do ciziny do nedalekého Recreio - stejně jako módní pláže okresy Copacabana Ipanema a Leblon.

V současné době, Stand-Up Pádlo je módní voda rekreace v Riu: sport, který zahrnuje stál na palubě při použití pádlo plachtit přes vlny. Aktivita nabízí klidné cvičení doprovázenou jedinečným výhledem na přírodní krajiny, snadno do praxe a také příjemné na jezerech a laguny.

Již není spojováno s macho a povstaleckou kultury 70. a 80. letech, standardní Surf stále zůstává důležitou součástí Rio counterculture - a rostl velké pokračování kvůli nádhernými plážemi zachvátily městem. Místní skupiny surfování věnovat čas a úsilí o vytvoření soutěže s cílem sdružit národní a mezinárodní surfovat šampiony podél Riu slavné pláže.


Pláže jsou jednou z Rio de Janeira hlavním turistickým lákadlem, a místní obyvatelé ve velké míře využívají z nich. Přesto, fotbal má nejvyšší pokračování v obecném Carioca sportovní kultury - hluboce zakořeněný v myslích lidí, to začalo být součástí každodenního života. To je zdaleka nejvíce ocenil sportu v Brazílii, a Rio de Janeiro není výjimkou.


Fotbal má zvláštní vlastnost překonávání sociálních rozdílů, a lze hrát téměř kdekoliv - možná důvod, proč se to stalo tak populární po celém světě, jak to udělal. Ve skutečnosti, v favelas tolik jako v luxusním předměstí, hlavní sportovní události se točí kolem něj.

Fotbal byl hlavní součástí brazilské kultury od jeho migraci z Anglie v roce 1894. také část důvodu pro sport popularity a rozšíření je skutečnost, že je velmi dobře dostupná, a lze přehrávat na široké škále terénů. Cariocas může být viděn zdokonaluje své dovednosti s míčem po celém městě, ze své písečné pláže s klikatými cestami favelas.

Rio je domovem pro některé z nejznámějších a podporované fotbalových týmů v Brazílii, jehož hry jsou hostované na kultovní Maracanã stadion v průběhu celého roku.

Existuje několik šampionáty, které Cariocas následují, drželi vášnivých spojenectví s různými týmy. Dále jen "Campeonato de Futebol Carioca," nebo Carioca Fotbal Championship, je stav konkurence Rio de Janeiro, který existuje v rámci té či oné podobě od roku 1906. Mezi nejoblíbenější a úspěšné týmy jsou Flamengo, Botafogo, Vasco a Fluminense.

Nejdůležitější Národní pohár se nazývá "Campeonato Brasileiro," nebo brazilské mistrovství, populárně známý jako "Brasileirão", který byl vytvořen v roce 1959 a má čtyři divize. Dále jen "Copa do Brasil," nebo brazilské Cup, byl založen v roce 1989, a má větší počet týmů reprezentujících větší průřez států v zemi. Champions obou těchto národních soutěží je zaručeno místo v "Copa Libertadores da América," aneb Volnost Cup of America.

Soccer pláž varianta je stále populární zejména s tím, že město slouží jako krásnou zákulisí mnoha mezinárodních soutěží.


Rio je úžasně rozmanitá topografie a krajiny hodí pro širokou škálu sportovních aktivit. Lesy a hory nabízejí skvělé možnosti pro pěší turistiku, horolezectví a vytrvalostních sportech.


Podél parků, nejvíce pozoruhodně na "Aterro de Flamengo," nebo Flamengo Park, masy běžců, pevně-lano chodci, váha-zdvihátek, bruslaře a cyklisty scházet, aby se prohnul své svaly a pot stresům dne. Konkurenční tratě jsou pravidelně organizovány přes město shromáždit velké pruhy fitness nadšence.

Capoeira je formou umění a sport, který kombinuje souboje, tanec, hudbu a hru a je prováděna na zpívání a bicí. Vznikl na počátku 16. století brazilských otroků afrického dědictví, jako způsob maskování bojové techniky tím, že skryje je v taneční pohyby. Na konci roku 2014 to bylo dáno UN stav kulturního dědictví.

Soukromé posiloven a sportovních klubů oplývají, poskytuje širokou škálu zařízení a tříd, které uspokojí všechny fitness vkus. Město samo o sobě propaguje aktivní životní styl, aby své obyvatele, a to prostřednictvím reklamních kampaní zdůrazňující hodnotu Ria jako vzácný nástroj zůstat zdravý.

Desítky veřejných posiloven pro seniory jsou umístěny přes město v mnoha parky, zahrady, a dokonce i podél pláže: vláda investovala do úspěšných zdravotních a sportovních iniciativ ke zlepšení kondice jeho populace, nastavení volné venkovní tělocvičny a tělesné hmotnosti v parky a obce, aby podporovaly a rozšířit přístup k rekreační fitness praxe.


Rio de Janeiro je velké město, procházející o rozloze více než 4400 čtverečních kilometrů postaven přímo u pláže, s mnoha lagun, a vedle pohádkové kopce, lesy a skalními útvary - Tak, to není divu, že jízda na kole je tolik ocenili mezi Cariocas, a stát vybudovala více než 360 kilometrech městských cest na kole, z nichž mnohé procházejí některé z nejvíce vyhledávaných názorech na město a okolní oblasti.


Protože některé sporty jsou také skvělé sledovat, stanou se významné turistické akce - volejbal, jachting, automobilové závody, bojová umění, jujitsu, a capoeira vždy přitahují pozornost Cariocas i návštěvníků.


V současné době, Rio de Janeiro je považováno za jeden z sportovních hlavních měst světa - hrát hostitele pro lvice mezinárodní sportovní soutěže, jakož i poskytování živnou půdu pro nekonečný proud akcí a aktivit.


Uznat závazek Riův ke sportu a fitness, město hrálo nezapomenutelným hostitele pro mistrovství světa v roce 2014 a byl vybrán jako scéna pro vysoce prestižních olympijských her v roce 2016. Město hostí každoroční Rio Sport Show, veletrh sportovních potřeb, služby, tělocvičny a kluby.

V roce 2015, stát hostil řadu sportovních akcí k uctění památky Riův 450. rok své existence, včetně dlouhé tratě, a možnost experimentovat 14 různých sportovních a rekreačních akce po celé nábřeží mezi distrcits Leme a Recreio dos Bandeirantes.

Každý rok, město také hostí mistrovství světa Capoeira, které těží z účasti sedmnácti zemí. Soutěž nabízí Capoeira umělcům příležitost předvést svůj talent pro širší publikum, a získat velmi vyhledávaná mezinárodní uznání.

Dále jen "Desafio da Paz" (Challenge of Peace) jsou sportovní události, které se konají v uličkách v Riu nejproslulejších favelas, hostí světově proslulý Grupo kulturní Afroreggae (Afroreggae Cultural Group).


Desafio da Paz stala světlá část města sportovním kalendáři, hostit řadu akcí v komunitách po celé metropolitní oblasti. Oporou projektu je touha podporovat mír a kulturní a sportovní plody, které na klidném sociální prostředí nabízí.


Populární sportovní rekreace který vznikl v favelas je kite-létání. Mladí i staří obyvatelé strávili roky zdokonaluje umění výstavby draky a provádění soutěží na obloze.

Rio de Janeiro je slunný a teplý, přirozeně zve jít ven a sport - pozvat město rozšiřuje po celém světě, aby všechny, kteří chtějí hrát.